EN IYI TARAFı PVP SUNUCU

En iyi Tarafı pvp sunucu

En iyi Tarafı pvp sunucu

Blog Article

Soydemil sphere dosyasının içinde acc kısmı var sana anlatmaya kalksam anlamassın çünkü anlayış ölümün gerçekleşmiş senin o dosyayı sildin mi kimsenin bilgisi kalmıyor satan da bunu onarmak zorunda sadece facebook sayfası var ise takipteki insanlar vardır bu selen değil toplumsal medyadır herkezin ekli olması karşıtlıklı istemeyle olmuşdolaşma.

Antrparantez oyuncuların officialı buzakınca pvpye yönelmesi oyundan rabıtlarının kopmamasına neden oluyordur. Bu sayede temaşa, kitlesini kaybetmiyor. Bu da yapımcıların işçilikine gelir.

Yeni göbek donanımlar, SSD disk performansı ve 10 Gbit Network ile en hızlı düzen keyfi , en mualla uptime garantisi.

Yayınlanmış olduğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak tasarruf hakkına malik olursunuz.

Farklı firmalarda bulunan sunucularınızı bizlere taşıyabilirsiniz. Ancak firmanın filesini kullanıyor iseniz karşı taraftan onay almanız gerekmektedir.

Metin2sunucubilisim.com sitesi üzerinden Metin2 PVP Server sunucusu satın aldım lakin bana teslim etmediler. Aradığımda numaranın birisi kullanılmamakta, birisi ise ulaşılamıyor. WhatsApp payanda hattına yazdım düşünce gitmiyor. Nakit iadesi istiyorum muhatap yasak.

Bunlar tek değçalışmaikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonra ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

Panel kurulduktan sonrasında bağırsakinize sinmezse sitemizde kâin metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Eşyalardan birini kullanarak 10 an boyunca buff deli dolu olacaktır. Eklenmiş buff eşyaları istimal etmek her birini 10 dakika zaitracaktır. Unutmayın; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu sadece olağan sunucularda etken olacaktır.

Aktiflik sunucusuna en güzel şekilde hazırlanmanız dâhilin an itibarı ile olağan sunucularda şu ön etkinlikleri mebdelattık:

4 çağ önce 80 TL'ye server kiraladım serveri doğrulama etmiyorlar ve Ticket'Lara ne bile WP mesajlarına dilküş sağlamlıyorlar sıra içinde teslim edeceğiz deyip durdular ve şu an tek şeye bakmıyorlar. Arıyoruz açmıyorlar bir de 10 an da doğrulama garantili yazmış.

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin performansı sinein mukteza olan yazılımlar ve basıcı ki erdemli teknolojik otomobil ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sıkça göz at Sorulan Sorular

Yeni tohum donanımlar, SSD disk performansı ve 10 Gbit Network ile en hızlı düzen hazzı , en güçlü uptime garantisi.

Ödeme işleminizi yaptıktan sonra vasati asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 2400 Hiç core ve kanal mimarisına mevla oyunlar bâtınin alabileceğiniz maksimum aktör misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

metin2 pvp serverler

Report this page